Kaip daugelis moterų- esu mama, žmona, dukra, draugė, kolegė ir Moteris, kuri kasdieną turi nudirbti krūvą darbų. Man Jau ir Tik 38neri, dar tiek daug visko prieš akis, begalė svajonių ir tiklsų. Gyvenime esu kūrybingas žmogus. Žmogus, kuriam patinka tai, ką jis daro. Esu smalsi ir žingeidi, užsiimanti iki negalėjimo „vežančia“ veikla, kuri tarsi gyvenimo variklis, veikiantis pilnu pajėgumu nubudus ryte, nenustojantis veikti ir naktį, kuomet nuo idėjų sprogsta galva. Atrodo alpsti iš nuovargio, bet dar dešimtis kartų prasuki galvoje dienos metu nudirbtus darbus, įgyvendintus projektus, kuri ateities planus, dėlioji naujas idėjas ir su nekantrumu jau vėl lauki ryto, kuomet galėsi pradėti jų įgyvendinimą. Ir taip kiekviena nauja diena yra nenutrūkstantis kūrybinis procesas.
 

Visuomet labai mėgau stebėti mane supančią aplinką, žmones, nagrinėti jų stilių, netgi spėlioti ką jis kalba. Niekada nesistengiau ir nesistengiu vertinti, tiesiog noriu išskaityti. Nuo mažens bandžiau derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus visame kame - aprangoj, kulinarijoj, spalvų gamoje, visur. Tą darau ir šiandien. Mėgstu eksperimentuoti, tačiau tuo pačiu ir neatitrūkti nuo realybės.

Man stilius - saviraiškos būdas, savotiška priemonė aplinkai pranešti apie save, save pristatyti. Manau, kad absoliučiai kiekvienas turime savo gyvenimo būdą, stilių, mėgstamą veiklą, kurios pagalba ištransliuojame vienokią ar kitokią žinutę. Tad pirmiausiai, labai svarbu gerai jaustis savo viduje, ne tik dėvint batelius, vieną ar kitą eilutę, bet ir aplinkoje kurioje esi. Gerai jaustis pačiam su savimi. Gražus žmogus - ne vien tik išpuoselėta oda ir plaukai, stilingi rūbai ar madingas gyvenimo būdas. Gražus žmogus yra harmoninga visuma. Stilius ir mada - ne privilegija. Tam nereikia didelių pinigų. Kiekvienas iš mūsų galime būti stilingas, mano nuomone, tai yra fantazijos, vidinės laisvės ir saviraiškos reikalas - kiekvienam pagal poreikį bei norą.

Šis tinklaraštis - tai tarsi įrankis, kurio dėka įgyvendinama dalis idėjų, būdas pasiekti Jus visus ir kiekvieną atskirai. „TryOn“ yra apie stilių, madą, gyvenimo būdą - apie tai kas įdomu. Šis „blogas“ tarsi kasdienių darbų, minčių, pomėgių bei idėjų atspindys, kuriomis su dideliu noru dalinuosi su skaitytoju. Stiliaus apžvalgos, patarimai, pamąstymai, pastebėjimai ir kasdieniai atradimai... Visa tai Jūs galite rasti TryOn‘e. Prie šio projekto dirbu su nuostabiais, talentingais žmonėmis, kurie padeda įgyvendinti visas kūrybines idėjas, be kurių aš niekaip neišsiversčiau ir šis „blogas“ nebūtų toks, koks yra šiandien. Jauni, talentingi, drąsus, įdomūs ir labai visi skirtingi susibūrėme čia tam, kad pasidalintume tuo kas mums įdomu, kuo gyvename kasdien. Didelis Ačiū žmonėms esantiems šalia, kurie visokeriopai prisideda ir prisidėjo prie šio tinklaraščio kūrimo. Ir aišku Ačiū Jums, kad skaitote ir esate kartu.

 

Linkėjimai,
Kristina 

 

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram