2016-04-30 Stiliaus sufleris

SPALVOS' 2016

Atėjo laikas saugią juodą ir tamsius atspalvius išleisti atostogų, naujo sezono spalvos energingos ir vaiskios. Ypatingą vietą užima rožinis kvarcas ir ramybe praminta melsva, šie romantiški atspalviai – 2016 m. pažibos. Jie harmoningai dera kartu, toks derinys vadinamas bene madingiausiu. Nesuklysi rožinę ir melsvą papildydama balta, pilkšva ar kitomis pastelinėmis spalvomis. Greta šio dueto pražysta visa pieva lauko gėlių, būtent iš gamtos verta semtis idėjų, kaip derinti madingiausias sezono spalvas, nes natūralios dermės ir įkvėpė mados pranašus.

Aistringą gamą užpildo nerūpestinga koralų ir ugninė raudona. Pirmoji spalva – lengva, gaivi, vitališka, antroji – kur kas sodresnė, gilesnė, oranžiniai raudona žaižaruoja intensyvumu ir šiluma.

Jūros gelmių mėlyna ir geldelių žydra alsuoja egzotiškomis atostogomis salyne. Pavasario mėlyna – prigesinta ir švelnesnė indigo variacija, ypač madingi tokio atspalvio denimo drabužiai. Geldelių žydrą keblu nusakyti, tai tarsi vandenyno žydrynės ir mėtinės kombinacija. Ją siūloma taikyti prie pastelinių atspalvių, baltos ir auksinės.

Prie pretenzingiausių sezono spalvų priskiriamos žolės žalumo ir vėdrynų geltona. Abi yra vaiskios, drąsios ir atkreipia dėmesį. Šių spalvų aksesuarai pagyvins neutralią aprangą, suteiks jai pavasariško gaivumo ir vitališkumo.

Paletės pabaigoje – vasaros atgaiva vadinamos šaltos kavos atspalvis. Šįmet jis suvienija visą sezono spalvyną ir tampa idealiu pamatu savitam įvaizdžiui kurti.

Foto: pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram