2016-05-03 Veidai

Vaidas Baumila: "Kaip man patinka, taip rengiuosi"

Vaidas Baumila – žmogus, kurio stiliaus pojūčiu abejoti veikiausiai neverta. Todėl, kai paprašytas įvardyti savo stilių, jis atsako vienu žodžiu – "geras" – belieka tik pritariamai linktelėti. Kažkur kažkas veikiausiai yra pasakęs (o gal ir ne), kad tikrai stilingo žmogaus į rėmus nesukiši. Vaidas pabrėžia neturintis vienos stiliaus kategorijos, kuriai prijaustų – ar tai būtų elegantiškas, ar sportinis stilius.  "Kaip man patinka, taip rengiuosi", - teigia jis. 


Gero vyro stiliaus receptas, anot pašnekovo, paprastas – tinkamo dydžio maikutė ir kelnės (šiek tiek atraitotos) bei gerai priderinti kedukai. Atkreipti dėmesį reikėtų ir į kelis ne – Vaido manymu, didžiausios vyrų stiliaus klaidos yra nesuderinti raštai, lakiniai smailianosiai batai, etiketui miesto gatvėse nusižengiantys treningai, pūstos pūkinės blizgančios striukės. Moterims jis pataria viešumoje neavėti uksų: "Uksai – tragedija. Gerai, kai namuose, bet... Man patinka, kai moterys dėvi dailius kedus. Dar gražu aukštakulniai – parodo, atveria kojas."

     
Paklaustas, ar nekyla problemų renkantis garderobą, atlikėjas sakosi nesukantis dėl to galvos. "Lengviausia tada, kai fotosesijai ar interviu būna parinktas drabužių rinkinys ir jis man tikrai patinka. Stilius – kažkas gražaus – jau suderinta, todėl man belieka sumokėti pinigus ir neštis namo. Šiaip perku tai, kas patinka. Reikėjo megztuko – užėjau į parduotuvę, pamačiau gražų ir nusipirkau. Viskas."
Pašnekovas neslepia mėgstantis vilkėti garsių prekės ženklų rūbus, tačiau nenoriai tai afišuoja ir nemano, kad reikia pirkti vien tam, kad turėtum: "Man patinka atsinaujinti, pasikeisti, bet kam mokėti milžinišką sumą, po to rūbus kažkur nukišti ir niekada nenešioti?" 

Scenoje Vaidas mėgsta rengtis juodai. "Kad prakaito nesimatytų", - juokauja. Vėliau surimtėja:  "Prieš pasirodymus kažkiek aptariam stilių su grupe, tačiau jokių stilistų neturim. Renkamės edgy, hip style, tačiau nieko per daug konkretaus". Kartu dera ir smulkūs akcentai – apyrankės ar įvairūs papuošaliukai ant kaklo. "Kas man patinka", - jau ne pirmą kartą pakartoja pašnekovas ir šį sykį gali jausti spustelėtą "man", iš kurio lengva spręsti, jog svarbiausia gerai jaustis pačiam, o ne savo stiliumi ir apranga pritraukti dėmesį bei apkalbas. 


Kalbėdamas apie šukuosenos, barzdos priežiūrą ar mėgiamus kvepalus, jis lieka ištikimas sau: "Plaukus, dažniausiai, prisižiūriu pats, o jei kas nepavyksta – užsidedu kepurę. Barzdą pasigražinu kai reikia kur nueiti ar būna apšepus. Šiaip ji man gerai auga ir nereikia su ja nieko daug daryti." Didelio širšulio Vaidui nesukelia ir kvepalų išsirinkimas. Jis sakosi turįs kelis mėgiamiausius, kurie niekada neatsibosta – Hermes, Creme de la Creme, Carolina Herrera CH. 


Mados tendencijų prisipažįsta specialiai nesekąs ir įvairių su tuo susijusių žurnalų neskaitąs. "Visi socialiniai tinklai, facebook, jau rėkia – mada. Vis tiek matai, kaip žmonės rengiasi, kokias nuotraukas deda, pasižiūri, kas kaip. Be to, kai esi atlikėjas ant scenos, tai nereikia nei sekti, automatiškai stebi kitus muzikantus ir net netyčia pakopijuoji. Nors aš juodai rengiuosi ir man gerai."

Kaip ir daugeliui mūsų, Vaidui svarbu sveikas gyvenimo būdas – jis stengiasi kuo intensyviau sportuoti ir daug maitintis. Daug? Bet ar tai suderinama su sveika gyvensena? "O kas yra sveika gyvensena?" - perklausia Vaidas, kąsdamas ką tik keptos picos kąsnį. "Pica? Kuo nesveika šviežiai kepta pica? Badauti nėra būtina. Aš tiesiog reguliuoju savo mitybą. Angliavandenius stengiuosi valgyti pirmoje dienos pusėje. Dabar, po intensyvios treniruotės susigrąžinsiu prarastą energiją. Pažįstu savo kūną ir žinau, kad tikrai nepakens. Gali sau leisti kur kas daugiau, tiesiog reikia sportuoti".  

Visas paprastumu (ne atsainumu!) persmelktas pokalbis yra it koks liudijimas, kad tikrai išskirtiniai yra tie, kurie nesivaiko palaikio blizgesio, o lieka ištikimi sau. Jų stilius – geras. Ir niekas negali pasakyti kitaip.

 FOTO: Asmeninio archyvo 

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram