Mados infekcija'2016

Savaitgalį vyko didžiausias mados renginys Lietuvoje- festivalis “Mados infekcija”. Dvi dienos,  15 labai skirtingų kolekcijų ir vienas šou. Būrys stilingų svečių, tik spėk gaudyt akimis kiekvieną išsiskiriantį iš minios.

Organizuotumas išpildytas šimtu procentu. Renginio scenografija- supilti druskos kalnai - nukelia mintimis į dar nepažintas erdves. ( net 4 t !! ) Pirmos dienos kolekcijos išsiskyrė savo spalvomis, tekstūromis, kirpimais ir formomis. Tinkamai parinktas garso takelis tik sustiprino atitinkamo laikmečio ir stiliaus emociją. Šukuosenos- nuo plaukų ‘žele sulyzintų’ iki netvarkingai išpešioto kuodo ar idealiai lygių ir ilgų plaukų modelių. 

Pirmąją “Mados infekcijos” dieną, man didelį įspūdį paliko “Injekcijos” nugalėtojo Thom Bara -„Juoda” kolekcija skirta moterims: nepaprastai gražūs drabužių kirpimai, besiblaškančios kelnių klostės, aukštakulnių kaukšėjimas ir elegantiška modelių eisena- viskas suderinta ir išlaikyta. Juodai nupaišyti modelių veidai ir papuošti žėrinčiais akmenimis- wow.  
Daug ovacijų ir juoko sulaukė estės Annos Jelizarjevos šou. Muzika pasirinkta tranki , modeliai vyrai vienas po kito žengė apsikarstę rausvais kailiniais ir blizgiomis detalėmis. Jau minėta šlapių ir prigludusių plaukų šukuosena tiesiog pakerėjo publiką ir taip privertė ironiškai nusišypsoti kiekvieną.
Na ir kaip nepaminėti įspudingojo Andrejaus Bartenevo šou “La La La Moscow”. Tarp renginio žiūrovų pasislėpę žali žmogeliukai, lyg būtybės iš kitos planetos, šoko, lankstėsi ir rodė dar nematytus “šokių judesius”. Reikėjo tai stebėti gyvai salėje!Antrąją mados infekcijos dieną dizaineriai stebino žiūrovus netikėtais spalvų ir raštų deriniais. Būtent tuo pasižymėjo antroji kolekcija kurią pristatė Liucija Kvašytė “Ruduo/Žiema 2017”. Ilgi paltai, grubūs juodi gotų stiliaus batai ir kiti “pankovi” elementai vertė kiekvieną modelį pasitikti ir išlydėti plojimais.
“Mėnulio vaikai” ir jų autorė Diana Paukštytė- vienas žodis- nuostabu. Juodai balti deriniai ir tik viena raudona suknelė vainikavusi pasirodymą- norėčiau įsigyti ir sėkmingai devėti kiekvieną kolekcijos rūbą. ;) Modelių šukuosenos ir nupaišyti tam tikri ženklai ant jų veidų, priminė filmų apie kosmoso vaikus siužetą.
 

Visišką chaosą sukėlė paskutinioji kolekcija kurią pristatė festivalio kūrybos vadovė- Sandra Straukaitė “CHAOS.S.” Neoninės spalvos, 90’s trumpo kirpimo šukuosenos, oversized paltai, bomberiai ir tigrinio rašto bateliai- atrodytų “Na kaip viskas gali derėti??”. GALI! Viso pasirodymo metu, mintimis perėjau per savo spintą ir net mamos. Radau ką galėčiau drąsiai pasiskolinti ir eiti į gatvę taip pasipuošus. J)Esu labai sužavėta šiuo mados renginiu. Ir galiu drąsiai teigti, kad tai bene geriausiai organizuotas ir labiausiai ‘crazy’ mados festivalis rengiamas Lietuvoje. Labai laukiu kitų metų ir tikiuosi dar įdomesnio dizainerių stiliaus braižo, ir podiumo vizualizacijos išpildymo.

FOTO: Tautvydas Stukas, Ramūnas Danisevičius, Vilma Doveikytė, Milda Liskovaitė.

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram