2016-04-03 Stiliaus sufleris

Kaip nepasiklysti per išpardavimus?

Kiekvienais metais pasižadu: gana apsipirkinėti spontaniškai ir spintoje veisti savotišką daiktų zoologijos sodą. Vienoj lentynoj kaimenė raštų, kitoj spalvoti drabužiai, dar kelios nuklotos juodais, o apatinė skirta „šitus reikia pataisyti arba pačiai iki jų susitraukti“. Nederanti spinta kels galvos skausmą net ir tada, kai lentynos nuo gausos lūš, todėl vieną dieną ją peržiūrėti tiesiog reikia. Išpardavimai – idealus laikas garderobo revizijai.

Pamačiusi nuolaidas, nešluok visko aklai, pasiruošk reikiamų pirkinių sąrašą. Atkreipk dėmesį į drabužius, kuriuos vilki dažniausiai, su kuriais jautiesi geriausiai, kokioms spalvoms teiki pirmenybę. Galbūt kažką jau sudėvėjai ir reikėtų pakeisti, o gal yra rūbų, kurie taip patinka, kad verta įsigyti panašių. Dar šauniau, jei atkreipsi dėmesį, kaip derini drabužius, ko trūksta vienam ar kitam ansambliui, kokie drabužiai yra nustumti šalin.

Dažniausiai momentiniai apsipirkimai baigiasi daiktais, kurie nusėda liūdnojoje apatinėje lentynoje ir laukia dienos šviesos, vildamiesi atkreipti tavo dėmesį. Neprašausi išpardavimų metu ieškodama pamatinių garderobo daiktų, kurie tinka įvairiems gyvenimo atvejams, yra lengvai derinami ir visuomet praverčia. Įsigijusi tokius galėsi be vargo papildyti jau turimus derinius arba formuoti pagrindą naujam savo įvaizdžiui. Štai pavasario „must have“ sąrašėlis:

DŽINSAI
Tiesaus silueto tamsūs arba „boyfriend“ stiliaus.ODINĖ BAIKERIŲ STRIUKĖ
 Universaliausia – juoda, bet šįmet madingiausios spalvotos, nuo rudų, pastelinių, iki ryškių mėlynų ar raudonų.


ŠVARKO TIPO LIEMENĖ
 Ilgesnė griežto silueto liemenė atrodo tarsi paltas be rankovių. Kai orai atšils, galėsi ją vilkėti ant odinės striukės – taip sukursi originalaus palto įspūdį.GOLFAS
Prigludęs ar laisvesnis megztinis aukštu kaklu tinka prie daugybės drabužių. Rinkis juodą, neutralios spalvos (pilką, rusvą, smėlio) arba solidų (tamsiai mėlyną, bordinį, šokoladinį).TRIKOTAŽINIAI MARŠKINĖLIAI
Sportinio stiliaus marškinėliai prigis kiekvienos spintoje, ieškok paprastų (baltų, juodų, pilkų, rusvų), neperkrautų dekoratyviomis detalėmis.


KLASIKINIS ŠVARKAS
Jį gali vilkėti ir dieną, ir vakare. Rinkis tamsesnį, tokį ne tik lengviau prižiūrėti, bet ir derinti.

BALTI MARŠKINIAI
Klasikiniai vyriško tipo marškiniai – drabužis, kuris iš mados nesitraukia dešimtmečiais.PIEŠTUKO SIJONAS

Prigludęs klasikinis sijonas tinka daugumai figūrų tipų. Prie jo stilingai atrodys ne tik elegantiški aukštakulniai, grubesnio dizaino aulinukai, bet ir sportiniai bateliai.

SPORTINIAI BATELIAI
Sezono pažiba – įsispiriami sportiniai bateliai. Taip pat klasika jau vadinami balti suvarstomi arba converse tipo sportinė avalynė.


AULINUKAI
Juodi aulinukai plokščiu padu ar aukštesniu kulnu tiks visur ir visada.

 

TALPI RANKINĖ
Išpardavimų metu ieškok didelės rankinės, kurioje sutalpintum viską. Įprastai didelės odinės rankinės kainuoja nemažai, todėl dabar pats laikas tokią įsigyti neištuštinus piniginės.FOTO: www.pinterest.com

 

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram