2016-05-08 Veidai

Ugnė Čižiūnaitė: „Reikia nepamiršti, kad svetur niekuo pasitikėti negalima"

 

 • Kada pradėjai modelio karjerą? 

  Gyvenau Kaune, persikrausčiau į Vilnių. Kadangi jau būdama 12 metų buvau aukšta ir labai aktyvi, mama nuvedė į modelių mokyklėlę ,,Catwalk”. Ten išmokau vaikščioti ant aukštakulnių ir pozuoti. Taip pat mane išmokė etiketo ir kitų mergaitei būtinų -žinoti dalykų. Po metų nuėjau į modelių agentūrą, ir buvau iškart išsiųsta modelio darbui į Japoniją. Taip viskas ir prasidėjo.

 • Dažnai jaunoms mergaitėms yra sunku gyventi svetimoje šalyje, susidraugauti su kitais modeliais, galiausiai išsiskirti iš konkurenčių ir praeiti kastingus. Kaip tu jauteisi?

   Na, aš nuo mažens buvau labai savarankiška, viskuo domėjausi, norėjau viską atlikti pati: keliauti, tyrinėti. Tėvai tą žinojo, bet prireikė ilgų dvejonių, kad mane išleistų. Vis gi viena Japonijoje, du mėnesius, ne bet kuris 13 metų vaikas tai ištvertų. Bet aš ištvėriau! Jau tada turėjau stiprų charakterį, nes visada reikia pastovėti už save, atsiranda merginų, kurios naudojasi, kad esi jaunesnė, elgiasi šlykščiai, jaučia didelę konkurencija. Aišku visur susirasi draugių, bet reikia nepamiršti, kad niekuom ten pasitikėti negalima... Tevų pasiilgsi visada, bet ašarų pas mane nebuvo. Mėgavausi gauta galimybe. O po kelionės į Japoniją kiti išvažiavimai buvo vieni juokai. Tai tik darė mane morališkai stipresne ir suformavo tvirtą charakterį, to dėka esu dabar tokia, kokia esu.
   
 • Ar tikrai būti modeliu yra sunkus ir daug pastangų reikalaujantis darbas?

  Vienoms figūra yra duota- kitoms reikia aukotis. Aš iš tų, kuriai reikia aukotis (haha). Tai nelengvas darbas, vien dėl to, kad dažnai sklaido visuomenės suformuota nuomonė, jog modelis- ne žmogus. Daug kas žiūri į šį darbą kaip į žemo lygio užsiėmimą, vadina merginas “pakabomis” . Tai reikalauja pastangų išlaikyti geras kūno formas, švarią ir lygią odą, stilių, bendravimą ir charizmą. Svarbiausia šiame darbe yra turėti stiprų charakterį, nes kitaip tave gali lengvai sumindyti ir niekas net nepasiulys atsistoti.
  Realybė įvairi. Vienos siekia savo tikslų teisingu būdu, kitos juodu būdu. Vartoja tabletes mažinančias svorį, vemia po kiekvieno valgymo. Po fotosesijų ir įvairių šukuosenų labai nusilpsta plaukai. Reikia juos nuolat prižiūrėti.

 • Papasakok trumpą istoriją iš modelių gyvenimo užkulisių.

   Niekas nešauna į galvą. Bet situacijų tokių tikrai būna: tai sijonas ne taip uždėtas, tai marškiniai ne taip susagstyti, o tvarko viską likus kelioms sekundėms iki išėjimo. Manau, blogiausia situacija, kuomet neduoda net vandens darbo ar pasirodymo metu. Ka jau kalbėti apie maistą. 
   
 • Kaip pasaulinėje mados industrijoje pasikeitė modelių stereotipai ir vertinimo kriterijai?

   Vertinimo kriterijai nepasikeitė, bet pasikeitė požiūris į patį modelį. Visi pradėjo labiau vertinti ir žavėtis ne tipiniais veidais (atlėpusios ausys, per dideles akys...).
   
 • Ar modelis privalo būti stilingas ir sekti madą? Gal turi savo mados ikoną?

  Mados ikona man yra Mama. Kai sukiesi tarp gražių drabužių, madingų žmonių, perimi žinias ir įgauni įkvėpimo dėl savo asmeninio stiliaus. Bet taip, modelio stilius yra tikrai svarbus dalykas, tiek kastingų metu, tiek bendraujant su klientais. Jie juk nori, kad modelis ne tik nusifotografuotų, bet ir jaustų drabužį, susidomėjimą. Visada svarbu pagirti dizainerio drabužius. Aš pati mados jausmą įgavau keliaudama ir vis dar jį tobulinu, ypač dabar, kai "paleidau" naują projektą DOLCEDIENIS. Jis turi būti labai skoningas! 

 • Kas tai per projektas? Papasakok plačiau. 

  Žodžiu, visą gyvenimą norėjau užsiimti renginių ir švenčių organizavimu, visada link to ėjau. Grįžus iš Honkongo supratau, kad jau laikas pradėti, ir nebereikia tempti. Hmm galvoju daug tų renginių organizatorių, daug vestuvių organizatorių... O gimtadienių kaip ir nėra! Juk gimtadieniai , ypač paaugliams, dabar svarbiausia ir švenčiamiausia šventė. Papasakojau idėją savo draugei Miglei ir pradėjome eiti link tikslo. Orientavomės į išskirtinumą- kurti gimtadienius tokius, kokių norėtumėme pačios, kad būtu saldu, puošnu, bet skoninga ir stilinga. Kadangi sukuosi tame mados šurmulyje ir jaunimo aplinkoje, žinau daug apie naujausius trendus, ir todėl tai suteikia galimybę man padaryti svarbiausią šventę tiesiog nepakartojama! Rūpinamės viskuo- "nuo A iki Z", nes žinome kaip kartais trūksta idėjų ir laiko, todėl esame čia, kad paverstume neįmanomą- įmanomu! 

   
 • 3 pagrindiniai Ugnės patarimai merginoms, kurios svajoja apie modelio karjerą.

  1. Niekada nepasiduoti ir išlikti stipriai.
  2. Nebadauti ir nekankinti savęs, mylėti savo kūną ir sielą!
  3. Niekada veide nerodyti nepasitenkinimo, o daug ir gražiai bendrauti!
   

                                      Tavo instagram’o nuoroda:

                                                 @ugneci 


  FOTO: Dainius Ščiuka, membershop.lt, Tomas&Lukas, 15min.lt, Rūta Jankauskaitė, Giedrius Bubliauskas, R.Mishka Photography.

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram