2016-05-17 Veidai

"Pudra ir Lūp‘dažis" – naujoji Agne Fashion kolekcija"Pudra ir Lūp‘dažis" – naujoji Agne Fashion kolekcija„Pudrą ir lūpdažį, ko gero, galima surasti kiekvienos stilingos ir modernios moters rankinėje ar kosmetinėje. Tai du neišskiriami daiktai, kurie jai leidžia jaustis gražia, stilinga ir elegantiška, vaikštant pavasarinio miesto gatvėmis, keliaujant į darbą ar ruošiantis į pasimatymą su žaviu nepažįstamuoju.

Pamažu šylantis oras, saulėtos dienos ir atbundanti gamta pažadina ir moterį, todėl ji nori būti ryški ir pasipuošti spalvotais bei ryškiais drabužiais. Naujoji Agne Fashion 2016 pavasario vasaros kolekcija kaip tik ir buvo įkvėpta šių dviejų, kiekvienai moteriai itin svarbių grožio priemonių - pudros ir lūpdažio.

Būtent šių atspalvių drabužiai ir yra naujoje kolekcijoje: pastelinės rožinės ar švelnios smėlio spalvos bei ryškių raudonų, primenančių lūpdažius, atspalvių laisvo ir klasikinio silueto suknelės, megztiniai bei sijonai“, – kolekciją pristatinėjo Agnė Fashion prekės ženklo savininkė ir dizainerė Agnė Deveikytė.

„Įvaizdinės fotosesijos metu norėjome akcentuoti pynimo raštą, kuris yra naudojamas visuose Agne Fashion kolekcijos drabužiuose. Šią idėją realizuoti paprašėme brolius menininkus Algirdą ir Remigijų Gataveckus, kurie, liedami ant už modelio esančios sienos skirtingų spalvų dažus padėjo sukurti unikalius raštus, primenančius pintą audinį“, – pasakojo dizainerė.

„Kadangi drabužiuose esančius raštus kuriu ir pinu pati, tai kiekvienas jų gaunasi šiek tiek kitoks. Būtent todėl, kiekvienas kolekcijoje esantis drabužis yra unikalus. Nors modelis ir spalva yra tokie patys, tačiau pynimai kiekviename drabužyje truputį skiriasi,“ – aiškino Agnė.

„Šioje kolekcijoje kiekviena moteris suras tai, kas jai tinka ir patinka, tai, kas jai padės jaustis ryškiai, stilingai ir žavingai artėjančio pavasario dienomis, kurias vis dažniau sušildo giedrame danguje pasirodanti saulė. Tad noriu pasveikinti visas moteris su pavasariu - būkite ryškios, spalvotos ir matomos. Būkite savimi!“ – šypsojosi dizainerė.

Daugiau informacijos apie naująją Agne Fashion 2016 metų pavasario vasaros kolekciją rasite internetinėje svetainėjė www.agnefashion.com arba facebook puslapyje: https://www.facebook.com/agne.deveikyte/

Agne Fashion - „Pudra ir Lūp‘dažis“ - pavasaris vasara 2016
Dizainerė ir drabužių kūrėja: Agne Deveikytė
Modelis: Mija Kembrė
Foto: Eva Grin
Makiažas: SLA Academy Vilnius
Menininkai Algirdas ir Remigijus GataveckaiDIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram