2016-06-23 Stiliaus sufleris

Pas Močiutę į Svečius

Kažkaip šiandien susimąsčiau, kad niekada nekalbėjau apie madą mūsų mažiesiems. Na turbūt pirmiausiai reikėtų pastebėti, jog vaikams  patinka viskas, kas patinka jų mamoms... Tačiau kiekviena mama dėl savo atžalų padarys viską, atiduos tai kas yra geriausia, pirks tai kas patogiausia, švelniausia, -iausia, -iausia ir tt. Ir kas be ko, praktiška, gražu ir stilinga. Tad pati žiūrėdama į savo mažąją nuolat spėlioju- kaip su tuo stiliaus pojūčiu? Kaip yra- ar jis įgimtas ar vis dėl to, išugdomas?

 Rūbelius pati perku tikrai įvairius-  renkuosi nuo gerai mums stambių žinomų aprangos gamintojų, tiek mažesnių, kurie specializuojasi tik vaikiškų rūbelių srityje. Stengiuosi rinktis praktiškus, natūralius, kokybiškus drabužėlius, tačiau visada stengiuosi derinti vieną ar kitą eilutę. Įsigydama visada apmąstau, kaip naujas pirkinys derės prie jau turimų variantų. Atkreipiu dėmesį į spalvų derėjimą, raštus. Na juk aš noriu, kad mano mažoji princesė būtų stilinga. J Aš turbūt ne viena tokia išprotėjus mama, ar ne?

Sukūriau keletą smagių spalvotų derinukų, gal kam tai pasitarnaus kaip įkvėpimo šaltinis. Gal margas brolio išaugtas megztukas ir nauji šortai, papuoš mažąjį kavalierių keliaujantį aplankyti močiutės. Smagios vasaros ir gerų protingų pirkinių savo mylimiausiems.

Foto: Artiom Ištuganov. Urmas.net

Visi rūbai iš Prekybos Mietselio Urmas.

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram