2016-08-22 Stiliaus sufleris

Sluoksniai – ne tik praktiška, bet ir velniškai madinga.

 

Mados sezonai šiandien taip persipynę, kad skirstyti drabužius į vasariškus ir rudeniškus kažin ar verta. Tai, ką vilki šviečiant saulei, gali drąsiai pritaikyti vėsiems orams. Šį rudenį drabužių ir aksesuarų sluoksniavimą galima vadinti viena naujų tendencijų. 

Kad sluoksniuodama drabužius neprašautum pro šalį ir neatrodytum tarsi išsipūtęs kopūstas, pasinaudok sezono deriniais. Visa, ko reikės stilingam sluoksniavimui, – keli esminiai drabužiai, po kuriais vilkėdama plonesnius, sukursi šaunų įvaizdį, pratęsi vasaros garderobo gyvavimą ir nesušalsi.

Sarafanas

Turbūt daugeliui sarafanas asocijuojasi su mokykline uniforma ar sukaustyta biuro apranga, bet šįmet jis atgimsta iš naujo. Sarafanai, ypač odiniai, – vienas madingiausių rudens drabužių. Po juo vilkėk prigludusį golfą, klasikinio stiliaus marškinius arba palaidinę, apnuoginančią pečius. 

Naktinukų palaidinė ar suknelė

Vasaros topai – lengvos suknutės ir palaidinės su petnešėlėmis, kurias dar vasarą vilkėjome ant elementarių trikotažinių marškinėlių (T-shirt). Rudeniop marškinėlius iškeisk į megztinį aukštu kaklu, marškinius, glaustinukę ilgomis rankovėmis ar net sportinį džemperį (ieškok prigludusio). Jei rasi aksominę naktinukų tipo suknelę – pasičiupk ją nedvejodama, tai rudens „must have“.

Liemenė

Nepamiršk liemenės, ji yra idealus drabužis rudeniui. Elegantiškiau atrodys ilgos švarko tipo liemenės, siūtos iš storesnio audinio, kasdieniškiau – megztos, pavyzdžiui, aukštu kaklu, raizgytos mezginių pynėmis. Po liemene tiks visa, nuo marškinių (ir klasikiniai, ir džinsiniai), palaidinių, golfų, megztinių iki ne mažiau madingų perregimų glaustinukių. Jei vėsesnę dieną vilkėsi marškinius, o ant jų šiltą megztinį ir švarko tipo liemenę, palto nė nereikės – tikrai nesušalsi.

Korsetai

 Rudens naujiena – korsetai. Apatiniu drabužiu buvęs korsetas šį sezoną visu gražumu puikuojasi viršuje. Madingi bus ne tik ilgesni, bet ir trumpučiai (tarsi braletės) korsetai, ir medžiaginiai, ir odiniai. Korsetą gali segėti ant suknelės (ypač madingi variantai – marškinių tipo ar megzta prigludusi suknelė), klasikinių marškinių, golfo, megztinio ar triko ilgomis rankovėmis. Jei mados eksperimentų nesišalinti, išbandyk korseto ir... švarko ar net palto derinį.

 

Drąsos eksperimentuojant :) 

 

Foto: pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram