2016-08-29 Stiliaus sufleris

Ruoškis naujam batelių antplūdžiui

Vasarą pamilome sportinius batelius, rodės, už juos patogesnių nerasi. Tačiau rudens sezonas šįmet dosnus visoms: tiek mados fanatikėms, tiek ieškančioms kompromisų tarp praktiškumo ir tendencijų. Leisk savo numylėtiems sportinukams pailsėti ir pasiruošk batų lentynoje apgyvendinti rudens naujienas.

Platformos

Šį sezoną jos tokios, kokių dar nematei. Batų padai ir kulnai tarsi iš disko eros, sunku suvokti, kaip įmanoma ant tokių išsilaikyti. Visgi superdideles platformas palik podiumui ir fotosesijoms, o kasdienai rinkis šiek tiek kuklesnes. Madingi ir plokščiapadžiai platforminiai batai ir aukštu tvirtu kulnu, ir trumpučiai, ir aulinukai.

Grubus stilius

Merginos jau seniai prisijaukino pašėlusį roką, greičiausiai odines baikerių striukes turi daugelis. O netrukus turės ir odinius batelius, nusagstytus metalinėmis kniedėmis, puoštus diržų užsegimais ar kaustytus metalu. Rokeriškos detalės įvaizdžiui suteikia stilingo atsainumo ir kiekvienai leidžia pasijusti tarsi nerūpestinga paparacų medžiojama žvaigžde.

Retro

Tendencija, kuri grąžina mus keliais dešimtmečiais atgal. Atsimink 3 elementus: storas kvadratinis kulnas, apvalinta nosis ir akcentas, tai gali būti dekoratyvi sagtis batelių priekyje, ties čiurna segamas dirželis ar tiesiog ryški avalynės spalva. Šie 3 elementai – ženklas, kad pro tokius batelius jų nepasimatavus praeiti negalima. Kaip sezono tendenciją verta išskirti masyvius kvadratinius kulnus, tokie klijuojami net prie, sakytum, itin trapių modelių ar vakarinių batelių.

Smailianosiai

Ir kokia gi čia naujiena, juk bateliai smailiu priekiu buvo madingi ir praėjusį sezoną. Bet šiandien smaili noselė pritaikoma ne tik vakariniams, bet ir klumpėms, aulinukams, ilgaauliams, vyriško ar balerinų tipo bateliams  ir... visiems kitiems. Šį rudenį smailus batų priekis yra vienas ryškiausių mados elementų, kuris privalo atsidurti tavo batelių lentynoje ne veltui: smailianosė avalynė aprangai suteikia elegancijos ir skoningo griežtumo.

Orai puikūs, tačiau vasara visai į pabaigą, tad suskubau pasižvalgyti, visgi ką avėsiu rudenį.  Apsilankiusi prekybos miestelyje "Urmas", likau maloniai nustebinta- čia tikrai gausus pasirinkimas. Mano galva, kiekviena madiste ras sau patinkančią porą.

 

Foto: Artiom Ištuganov

Avalynė: Prekybos Miestelis Urmas.  Parduotuvė "Rylko".

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram