2016-09-25 Moterų mada

Ruduo Makiaže. Milda Butkevičienė.

Išlaikyta, ramaus būdo, elegantiška, žavi moteris ir specialistė- taip apibūdinčiau Carolina Make Up Studio (Kaunas) vizažistę Mildą Butkevičienę. Su ja ne tik malonu dirbti, bet ir bedrauti, kalbėtis įvairiomis temomis.

Kada susidomėjai makiažo subtilybėmis, kaip visa tai prasidėjo?

Grožis ir mada - visada buvo mano silpnybė. Mokydamasi universitete ekonomiką jaučiau, kad esu ne savo “rogėse”. Grožio industrijoje esu naujokė, makiažo subtilybių pradėjau mokytis tik prieš porą metų. Ačiū mano draugei ir pirmajai mokytojai, makiažo guru Neringai Čukinienei. Ji mane įkvėpė ir paskatino. Žavėjausi Neringos darbais ir nusprendžiau, kodėl gi nepabandžius ir man. Labai patiko! O svarbiausia ir pavyko, atradau save. Pradžioje dirbau Neringos asistente, ji mane kviesdavo į įvairius mados renginius. Tai buvo neįkainojama patirtis. Vėliau Kaune atsidarė Carolina make up studija, kurioje pradėjau dirbti. Turėjau galimybę mokytis ir iš pačios studijos įkūrėjos Karolinos Taraškevič. Dabar neįsivaizduoju kaip galėčiau nedirbti šio darbo.

Kas labiausiai "veža" Tave šitam darbe?

Darbas su klientėmis studijoje, fotosesijos, filmavimai, įvairūs projektai, madų šou – tai nauji iššūkiai, naujos pažintys ir daug visko neapsakomai malonaus – ir tai mane veža!

Turi savo stiliaus IKONA?

Mano IKONA. Nežinau ar galėčiau įvardinti vieną žmogų. Tiesiog žaviuosi stilingomis ir veikliomis moterimis.

Dvi makiažo priemonės, be kurių neapsieitum nei dienos?

Dvi makiažo priemonės, be kurių neapsieičiau – tai drėkinantis kremas su spalva ir blakstienų tušas.

Auksinis Mildos patarimas.

Esu už natūralumą, todėl ir mano atliekami makiažai yra pabrėžiantys kiekvienos klientės individualius bruožus. Visada sakau, kad pats maloniausias komplimentas yra kai tau sako “kaip gražiai atrodai”, o ne “koks gražus makiažas”. Šios taisyklės dirbdama laikausi visada.

Milda mielai sutiko su mumis padirbėti ir padėjo sukurti kelis rudens įvaizdžius. Modelių makiažai atrodė kerintys, spalvos sodrios, šiltos, kaip ir šių metų ruduo. Tamsūs žėrintys spalvų tonai, tarsi apgaubė veidus paslaptingu rudeniniu rūku, dar labiau išryškindami odos skaistumą ir gaivą. Kokius atspalvius darantis makiažą reikėtų rinktis šį rudenį, kokios spalvos lūpų dažais vertėtų papildyti savo kosmetinę? Milda apie rudenį makiaže:

„Ruduo. Šiemet jis sodriai raudonas,  šviečiantis bronza, spindintis auksu. Kaip niekad, jis šiemet peršviečiamai skaistus.

 # Tikrai raudonos lūpos

 Sutikite, tai klasika, tačiau tai taip pat ir šio rudens vienas iš top’ų. Neapsiriksite pasirinkusi ryškesnį ar tamsesnį toną ir atrodysite tikrai super madingai. Todėl ruošiantis rudens sezonui galite drąsiai investuoti įsigyjant šios puikios spalvos lūpų dažų. Juk raudonos lūpos kalba pačios už save.

 # Gotikinės lūpos

 Šį sezoną galite ekperimentuoti taip pat su tamsiais atspalviais. Net tokiais tamsiais kaip juoda ar tiesiog tamsios slyvos violetinumo.

 # Natūralios lūpos

 Permatomi blizgiai ar net paprasčiausias vazelinas. Lūpos, primenančios, vaikystę, nekaltai natūralios.

 # Švytinti oda

 Visuomet madinga sveikai ir gaiviai atrodanti oda. O šį rudenį ypatingas dėmesys skiriamas ir odos spindesiui. Lėtai, bet užtikrintai iš makiažo tendencijų radarų dingsta kontūravimas. Švytėjimo suteikiančios priemonės ima viršų ir padeda išryškinti visas veido linijas, kurias reikalinga “apšviesti”.

 # Antakiai

 Stori, natūralūs antakiai vis dar madingi, tačiau stiprus tamsinimas traukiasi. 2016 rudenį antakiai yra subtiliai šukuojami į viršų ir šiek tiek švelniai užpildomi antakių priemonėmis.

 #Blizgučiai

 Jie sugrįžo!  Blizgučiai, blizgios dulkelės. Taip, kaip mums patinka blizgėjimas ant mūsų rūbų, batų, ne išimtis ir mūsų veidas bei akys. Šį rudenį karaliauja auksinis, bronzinis, sidabrinis blizgesys.

 # Klasikinis dūminis ir vario atspalviai

 Klasikinį juodą akių dūmą galime keisti variniais, bronziniais atspalviais.  Ypač pagyvinti blizgiomis detalėmis.  Šį rudenį daug dirbama su kreminiais, satininiais akių šešėliais. Jie puikiai padės išgauti šlapių, blizgių, švytinčių akių efektą, kuris ypač madingas.

 # Natūralus įvaizdis

 Kadangi pastaraisiais sezonais natūralus įvaizdis yra “ant bangos”, tai nedažytos akys šį rudenį taip pat turi prasmę. Skaistus, šiek tiek žvilgantis veidas, niekuo nedengti akių vokai, blakstienų tušas ir lengvai sušukuoti į viršų antakiai. O jei dar pridėsime raudonas ar tamsias gotikinio stiliaus lūpas, atrodysite super madingai!”

Taigi, Mielosios, nebijokime ir nekeikime rudens... Jis- nuostabus, ypač kai yra toks kaip šiemet. Duokim laisvę savo fantazijai, eksperimentuokim, sluoksniuokim ir lėkim savo moterišku žavesiu puošti miesto, kur gelstančių lapų gatvėse dar vis veidus glosto paskutiniai saulės spinduliai.

 

Ačiū Mildai.

Foto: Dainius Ščiuka;

Models: Laura; Laura; Ainė; Viktorija; Ugnė;

Make Up: Milda Butkevičienė;

Style:Kristina Danilevičė;

Rūbai ir avalynė- Prekybos Miestelis Urmas.

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram