2016-10-11 Moterų mada

Kur telpa pusė gyvenimo...

Kažkur esu girdėjus frazes-"moteriška rankinė, kaip Narnijos spinta..." arba " moters rankinė, kaip laimės šulinys" dar "vieta, kur velnias koją nusilaužtų...". Aišku viena, jog kiekviena iš mūsų joje sutalpina pusę savo gyvenimo ir tikrai neneigsiu, jog pažiūrėjus į bet kurios rankinės turinį, tikrai atrastume daiktų, kurie mus labai nustebintų. Pavyzdžiui pas mane, visada atsiranda kažkokių raktų, lapelių su keistais užrašais, dar yra pasitaikę keletas kaštonų ar neaiskios kilmės šniūrelių, lego detalių. BET tai yra būtinas daiktas kiekvienos moters gyvenime ir ne mažiau svarbu, jog jis būtų stilingas, gražus ir kokybiškas, na gerai ir dar patogus bei talpus. Taigi, jei atėjo laikas keisti savo numylėtinę kasdienės rutinos palydovę, kokią visgi rinktis šiemet??

SILUETAI

Pavasarį pamėgtos rankinės-krepšeliai madingos bus ir rudenį, tik šiek tiek keisis jų forma. Krepšeliai siuvami standesnės odos, griežtesni, rankenų diržai platesni. Sezono naujiena – plokščios pailgos rankinės trumpesniu dirželiu baguette, kabinamos ant peties. Rudenį jos bus spalvingos, dekoratyvios ir it magnetas trauks aplinkinių žvilgsnius. Dar viena grįžtanti tendencija – trapecija. Šio silueto rankinės idealios dalykiniam stiliui, kieta forma ir minimalistinis dizainas atrodo ypač solidžiai.

FAKTŪROS

Kartu su vėstančiais orais mada prisimena kailį, tarp rudens tendencijų ne tik kailio drabužiai, apdaila, bet ir rankinės, kuprinės ar delninukės. Viena ryškesnių krypčių – egzotiškos odos ir gyvūnų raštai: krokodilų, gyvačių, stručių oda, leopardinių dėmių imitacijos. Rankinės siuvamos nebūtinai iš vieno gyvio odos, derinamos ir skirtingos faktūros, ir skirtingos spalvos. Kaip ir kiekvieną rudenį grįš versta oda, tokios rankinės puikiai tiks bohemiško stiliaus gerbėjoms. Na o geidžiamiausias 2016 m. rudens pirkinys – aksominė rankinė, ją turėti privalai!

DETALĖS

Bene didžiausias dėmesys rudenį skiriamas rankinių diržams, jie tampa rankinę puošiančiu akcentu: platūs, dabinti gėlėmis, kristalais, 3D efekto odiniais karpiniais. Madingos ir metalinės ar net siurrealistinės rankenos, primenančios meno kūrinius. Kitos populiarios apdailos detalės – grandinėlės, odiniai kutai, perlai, kniedės ir masyvios metalinės sagtys.

TOP 5

1.      Kaip jau minėjome, tikrai nesuklysi garderobą papildžiusi aksomine rankine. Rinkis solidžias spalvas: bordinę, tamsiai mėlyną, smaragdų, rubinų, prigesintą ir tamsintą aukso, mėlynai žalią.

2.      Madingos kietos dėžučių formos rankinės – ir griežtos kampuotos, ir apvalintais kraštais.

3.      Drąsiųjų tendencija taps išprotėjusios formos. Tai įvairiausi rankinėmis tapę daiktai: fotoaparatai, knygos, kortos, gyvūnai ar net mados namų „Dolce &Gabbana” pasiūlytas rankinukas-karieta.

4.      Iš skirtingų spalvų odos siūtos rankinės taip pat atsidurs mados taikiklyje. Šįmet spalviniai blokai bus kontrastingi, bet išdėlioti tvarkingai.

5.      Na ir kaip galėtume pamiršti kuprines – jos jau seniai pelnė daugelio simpatijas. Patogios, universalios, o šiandien dar ir be proto madingos. Kuprinės persikelia ir į vakarinį garderobą, tik čia jos mažesnės, mažesnės, pavyzdžiui, nuo-iki siuvinėtos žvyneliais. Kasdienai rinkis odinę, minimalistinio dizaino ar kailinę.

 

Taigi, gerų pasirinkimų.

Linkėjimai :) 

 

Foto: pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram