2016-11-06 Stiliaus sufleris

Kas yra būtina žiemą

Nežinau kaip Jūs, bet aš pasiilgstu žiemos ir sniego. Šaltų rytų ir ilgų vakarų šiltuose namuose, puodelio karštos arbatos, jaukaus vilnonio "pleduko"... Šaltasis sezonas yra neišvengiamas, bet tai tikrai nėra kliūtis atrodyti stilingai. Dideli nertiniai, vilnoniai paltai, drabužių sluoksniai ir tarp daugybės klosčių pasislėpęs moteriškumas, visa tai - žiemos garderobo dalis. Šį kartą pakalbėkome apie tai, be ko neapsieiname žiemą ar vėlyvą rudenį. Šalikai, kepurės ir piršinės ne tik apsaugos nuo šalčio, bet ir suteiks Jūsų stiliui vienokį ar kitokį atspalvį. Ši būtinybė gali virsti linksma ir labai stilinga detale, kuri galbūt papuoš "morališkai pabodusį" paltą ar kostiumėlį. Taigi būkime drąsios ir išradingos. 

KEPURĖS

Megztos ir siuvinėtos

Vadinamosios beanie kepuraitės šį rudenį ir žiemą sužibės siuvinėtais akmenėliais, aplikacijomis ir užrašais. Taip pat madingos megztos iš blizgių siūlų ar puoštos dideliu kailio bumbulu.

Skrybėlės

Jei nori akimirksniu aprangai suteikti išskirtinumo, rinkis elegantišką fedorą. Tokio tipo skrybėlės madingos visuomet. Šįmet jos ne tik neutralių, bet ir ryškių spalvų, o svarbiausia – puoštos plačiomis dekoratyviomis juostomis ar segėmis.

PIRŠTINĖS 

Ilgos

Vis dar madingos itin ilgos pirštinės, tiek megztos, tiek odinės. Tokios labiausiai tiks prie paltų trijų ketvirčių rankovėmis. Beje, vyrauja vienspalvės kasdienės pirštinės megztos stulpeliu. Šios turėtų priminti ilgas megztinių rankoves.

Dekoratyvios

Šventiškam įvaizdžiui siūlomos taip pat ilgos, bet kur kas ekstravagantiškesnės pirštinės. Pavyzdžiui, siuvinėtos 3D efekto gėlėmis, brangiųjų akmenų imitacijos, odos raukiniais ar tiesiog įmantriai iškarpytos.

Supertrumpos

Kita tendencija – trumputės odinės pirštinės. Šios labiau stilinga nei praktiška detalė, mat vos dengia krumplius. Pirštinės viršus irgi turėtų būti dekoratyvesnis – ar siuvinėtas odinėmis juostelėmis, ar plastikiniais žėručiais, dabintas grandinėlėmis.

ŠALIKAI

Pūkiniai

Rudens naujiena – šalikai, kurie primena pūkinių striukių atraižas. Tai šiugdždantis dygsniuotas audinys, užpildytas vatinu arba pūkais. Šio tipo šalikai derinami tiek prie laisvalaikio striukių, tiek prie elegantiškų paltų.

Masyvūs

Greičiausiai vos pasirodžius pirmajam sniegui prisimename didelius storų siūlų šalikus. Ar galėtų būti kas jaukesnio? Būtent tokie minkštučiai ir stori šalikai yra viena 2016-2017 m. šaltojo sezono tendencijų.

Kailiniai

Jei norisi prabangesnio įvaizdžio, rinkis spalvingo kailio gobtuvą ar plačią apykaklę. Kailio šalikais siūloma apvynioti kaklą arba tiesiog plačią kailio juostą persimesti per vieną petį. Jei kailinė juosta ilga, ją nešiok lyg stulą, o liemenį sujuosk diržu. Kuo kailio apykaklės spalvingesnės, tuo geriau.

Plonyčiai

Plonyčiai itin ilgi šilko šalikėliai – dailus vakaro akcentas. Tokie įvaizdžiui suteikia rokenrolo dvasios ir kartais atrodo įspūdingiau nei kaklo papuošalas. Idealiai tiks prie kelnių kostiumo ar palaidinės / suknelės itin gilia iškirpte.

Šiltų ir stilingų pasirikimų! :) 

 

 

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram