2016-11-28 Moterų mada

Pūkuota ir marga žiema

Myliu pavasarį, labai myliu vasarą. Kasmet kalėdiniu laikotarpiu įsimyliu ir žiemą. Tačiau beprotiškai myliu rudenį. Lapais ir lietum kvepiantį rudenį. Šiemet ruduo mus labai lepino, oras išties buvo nuostabus, išvengėme didelių purvynų ir to „nefaino“ rudens - darganoto ir šalto...
Nežinau kaip Jūs, bet aš jau gyvenu žiemos nuotaikomis. Tikrai taip, man jau beveik Kalėdos. Nors oras rudeniškas, vienaip ar kitaip jau „be penkių“ žiema. Gatvėse žiemą, akys dažnai pasigenda sniego, tačiau mano garderobas džiūgauja. Tikrai nemėgstu rengtis šiltai, jaučiuosi nepatogiai kai mano kūną slegia keturiolika vilnonių megztinių ir kailiniai iki žemės. Turiu jausti lengvai, būtent tokia savijautą suteikia minėta žiemos pradžia.
Labai džiugu, kad šio šaltojo sezono dramoje vieną iš pagrindinių vaidmenų atlieka dirbtinis kailis. Jis derinamas su viskuo ir prie visko. Rankinės, aksesuarai, rankogaliai, apykaklės, šalikai , detalės ir t.t. O spalvos!.. Ko tik širdis geidžia - nuo sodrių, ryškių, gilių iki plazdančios pastelės. Žodžiu, kiekvienai progai, skoniui ir nuotaikai.
Kitas mano favoritas, kuris nuspalvina dieną gera nuotaika ir suteikia savitumo kasdieninei eilutei – tai ryškiaspalvės margos kojinės. Jos mano spintoje įsikūrė dar praeitą žiemą, nors akiratyje sukiojosi ir dėmesį patraukė gana seniai, bet širdį galutinai užkariavo šiemet. Atsirado žinojimas, kad ne tik vyrai gali puoštis spalvotomis kojinėmis. Nežinau iš kur tos drąsos tiek atsirado, bet dėl to dėkinga „Spalvotos kojinės”. Išvydusi jų asortimentą, galutinai pasidaviau spalvotų kojinių epidemijai, be to ir laikas tinkamas - žiema. Derinu jas prie įvairaus stiliaus kelnių. Pačios žinot, kad būna tokių dienų, kai apsirengi ir vat trūksta kažko nors tu ką... tarsi kažkokio cinkelio. Suki galvą, apsiauni margas kojines ir užlieja tas pasitenkinimo jausmas, ta nuostabi savijauta - viskas gerai, atrodau puikiai. Tikrai žinot apie ką aš...
Kartojau ir kartosiu: pasitelkiam fantaziją, drąsą ir pirmyn laukti pačių gražiausių metų švenčių. Be to, visai nereikia progos puoštis, reikia švęsti kiekvieną dieną.

Beje, daugelį šitų gėrybių radau Prekybos Miestelyje Urmas, tad jei įdomu, klauskit- atsakysiu kur, kas ir kiek ;) 

Linkėjimai :)

 

Foto: Artiomas Ištuganovas;
Modelis: Erika Valiukaitė;
Stilius: Kristina Danilevičė;
Rūbai ir avalynė: Prekybos Miestelis Urmas;
Kojinės: https://www.spalvotoskojines.lt/

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram