Kitaip apie Naujus

Šiandien nekalbėsiu ir nekelsiu foto apie madą, apie tai kokią suknelę apsivilkti, ar kokios spalvos lūpų dažus rinktis artėjančių švenčių proga.. Šįryt noriu pakabėti apie kitus dalykus, apie tai ką mes nešiojamės savo viduje, ką mes slepiame po labiau ar mažiau madingais apdarais, apie tai, su kuo mes nesiskiriame nei vienai sekundei, ko nesukabiname į spintą, ko negalime įsigyti už jokius pasaulio pinigus... Noriu pakalbėti apie mūsų žmogiškumą, apie mūsų širdį.

Artėjant didžiausioms ir gražiausioms metų šventėms, kiekvienas turime galimybę atsisukti atgal ir peržvelgti praėjusius metus, įvertinti aplinką, rezultatus, įveiktas kliūtis, pasverti įgytų žinių bagažą, patirtis, ar tiesiog, įsiklausyti į savo vidų ir pamąstyti- ar aš tapau geresniu žmogumi? Aš kiekvienais metais to savęs klausiu ir Kalėdų rytą užduodu sau naują tikslą- ateinančiais metais tapti geresniu žmogumi, nei buvau pernai. Geresniu savo šeimai, dėmesingesniu vaikams, sutuoktiniui, kolegai darbe, drausmingesniu vairuotoju gatvėje, geresniu klausytoju draugui, patarėju jaunesnei sesei ir jautresniu, labiau socialiai atsakingu...

Nėra reikalo mokyti ir pamokslauti, nėra tobulų mūsų tarpe. Tą turi pajusti kiekvienas asmeniškai, vienas pats, savo viduje- širdyje. Vakar su Maltos Ordino darbuotojais lankėme senolius, jausmų ir emocijų visas glėbys: vienu momentu širdis plyšta iš skausmo, kitu- džiaugiesi, jog bent kiek suteikei senukui džiaugsmo. Labai noriu padėkoti Prekybos Miesteliui Urmas ir marketingo skyriaus vadovui Jonui Plentai, kad padėjo įgyvendinti šitą idėją, taip pat mano mylimai kolegei, Maisto Klubo šeimininkei Ilonai Juciūtei, kuri nuo projekto pradžios iki pat galo ėjo drauge. Ačiū JUMS visiems, mūsų visų dėka, kaip banaliai beskambėtų, pasaulis tapo šiek tiek geresniu. Kartais užtenka vienišą širdį sušildyti geru žodžiu, prisilietimu, tiesiog buvimu šalia.

Taigi, pabaigai noriu pasakyti, jog „besimelsdami“ naujai Louboutin‘o batų porai, naujam Mercedes‘ui, ar bemedžiojant paskutinį tinkamo dydžio išsvajotos suknelės vienetą, nereikėtų užmiršti, kad nurimus miesto ir rutinos šurmuliui, mes vis tiek atsidursime vieni su savo nuogomis sielomis, nes pirmiausiai mes esame Žmonės, o tikras grožis- tai harmoninga visuma. 

Gerų ateinančių metų.

Linkėjimai,

Kristina.

 

AČIŪ Donaldui Petrauskui už foto.

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram