2017-02-08 Stiliaus sufleris

Koks jis, tas ateinantis pavasaris?

Šių metų pavasaris pražysta įvairiausiomis spalvomis: nuo sodrios koralo raudonos  iki pilkai mėlynų, pastelinių gamtos spalvų. Vieni skelbia jog madingiausia metų spalva yra sodo žalia, kiti- pilkai mėlyna, tačiau parduotuvių vitrinose puikuojasi ryškios rožinės, molio, jūros vandens spalvos, taip pat gausu geltonų ar oranžinių detalių, lubinų mėlio ar alyvuogių žalumo rankinių. Tai visgi koks jis, tas madingas pavasaris? Kiekviena, manyčiau, ras sau labiausiai patinkantį, bei tinkantį atspalvį. Labiausiai, bent jau mane, stebina ir tuo pačiu džiugina netikėti spalvų deriniai, persipinantys geometriniuose, vis dar madinguose dryžiuose, tapybos elementus, ar išpuoselėtus gėlynus primenančiuose raštuose. Iš tiesų, gal šiek tiek ir nepriimtini  ramiam mūsų lietuvių temperamentui šie spalvų žaidimai, tačiau kodėl gi nepabadžius ir neprisijaukinus žaismingos 2017tų pavasario/vasaros paletės ir mums?

Kas mano akį traukia- tai spalvų „blokai“- visiškai skirtingų ryškių spalvų bei raštų kombinacijos (žalios kelnės, rožinė palaidinė ir stambiai dryžuotas švarkas). Drąsus ir tikrai išskirtinis akį traukiantis pasirinkimas. Vienas iš tokių pavyzdžių tai nuostabus raudonos koralo ir ryškios ar švelnios rožinės derinys. Atrodo tikrai labai įspūdingai ir pro praeivių akis tikrai nepraeisite nepastebėtos.

Žalia, šviežios žolės  arba alyvuogių spalva derinama su švelnia rožine, dar kitaip vadinama kvarco rožine, patikėkit atrodo tikrai „kitaip“, bet jūs ir nesate nuobodi asmenybė... :)  Persipindamos šios spalvos įvairiuose raštuose sukuria neapsakomą grožį.

Ta pati žalia su dangaus mėliu sukurs ne mažiau įspūdingą ansamblį ir tikrai užkrės gaivia pavasarine nuotaika, o  jei dar kokia geltona detalė įsimaišys, atrodys labai smagiai.

Viena aišku, jog ryškiaspalvės detalės, avalynė ir rankinė šį sezoną nederinamos, taip sukursite tvarkingo „chaoso“ įvaizdį. Nėra blogų ar nemadingų spalvų, mano nuomone, yra mažiau tą sezoną populiarūs deriniai, raštai ir žinoma audinio faktūros, drabužio formos, bei kirpimas.

Jei atvirai, tai rinkitės tai kas Jums tinka, ar patinka, tai kas Jums priimtina ir patogu, kurkite savo stilių ir tuo pačiu madą. Kurkite savo nuotaiką ir spalvingą miesto paveikslą, rinkitės ryškias spalvas ir daugiau šypsokitės, nes esate nuostabios!  :) :) 

 

Linkėjimai,

Kristina

Foto: pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram