2017-03-23 Stiliaus sufleris

Pavasario "Must Have"

 Jei garderobų naujam sezonui nespėjote atsinaujinti dar žiemą, jau įsibegėjęs pavasaris ir po truputį grįžtančios saulėtos dienos neabejotinai turėjo širdyse pažadinti norą puoštis. Panašu, jog 2017 metų pavasarį į tolimesnį spintos kampą galime pakabinti kurį laiką tendencijų viršūnėje buvusius minimalistinius griežtus apdarus - šis sezonas trykš moteriškumu, švelnumu, grakštumu bei bohema. Ruoškite savo garderobus 70-aisiais alsuojančiai laisvei - daugiau "kvarbatkų", įvairiausių raštų bei spalvų!

Ko gi mums reiks?

SUKNELĖS

Ilgos ar midi, šiek tiek persišviečiančios, pasiūtos iš lengvos medžiagos, su saikingais nėriniais, su begale klosčių, šviesios spalvos, išmargintos gėlėmis... Taip galėčiau apibūdinti geidžiamiausią pavasario suknelę. Pastabėta pas Oscar de La Renta, Preen ir Giambattista Valli, be abejonės ne už ilgo įžengs ir į kiekvienai prieinamų parduotuvių vitrinas.

BATELIŲ

Po žvarbios žiemos ir sunkių aulinių ar kareiviškų batų kojytes dabinsime lengvais sandalais, platformomis ar aukštakulniais. Kaip šį sezoną diktuoja Valentino, Off-White ir Dries Van Noten, svarbiausia detalė - kaspinai! Raišteliai iš satino ar švelnaus aksomo išryškins ir pabrėš grakščias mūsų čiurnas.

RANKINĖS

Džiugi žinia mažųjų rankinių gerbėjoms - podiumų šį pavasarį mūsų numylėtinės dar nepalieka. Minimalizmą paliekame šaltajam sezonui ir grožimės Chanel, Lanvin, Prada ir Valentino ryškiomis, išmargintomis gėlių ir pop raštais ar spalvingais akmenimis inkrustuotomis miniatūromis.

Pavasario "it bag" - palapinės formos a la sutraukiamas odos maišas. Kaip praeitos vasaros madingiausias kibirėlio formos rankinės tęsinys, neįpareigojantis odinis maišas yra toks dailus, kad drįsčiau sakyti, jog tinka ir prie laisvo stiliaus aprangos, ir į ofisą, drauge su kitomis šio sezono žvaigždėmis - per dideliu švarku ar platėjančiomis laisvomis kelnėmis.
Pastebėta pas Alexander Wang, Attico ir Derek Lam.

PALTO

Klasikiniai smėlio spalvos paltai niekur nedingo - tik šį sezoną ant podiumų juos sutikome gerokai laisvesnius, ilgesnius, su ryškiais diržais bei įspūdingomis sagomis. Dries Van Noten, Diesel ir Lacoste šį pavasarį pristatė naująjį "trench coat". Kim K (Balenciaga) ir Rihanna (Vetements) pasipuošusios tokio stiliaus paltais atrodo tiesiog pribloškiančiai.

Drąsesnei mados sekėjai tendencijos siūlo sugrįžti į pastarojo amžiaus pabaigą ir įsigyti tikrą devyniasdešimtųjų mados perlą - lateksinį, PVC ar vinilinį paltą. Neapsiribojame legendinę "Matricą" primenčia juoda spalva - sodrios vyno ar balintos kavos spalvos odos, netgi permatomi ar marginti žiedais blizgūs ir prikaustantys dėmesį apsiaustai pabrėš figūrą ir tikrai neleis ištirpti tiek minioje, tiek lietuje.

AKINIŲ NUO SAULĖS

Be abejonės, akiniai nuo saulės yra vienas bundančio pavasario džiaugsmų. Nieks negali pranokti paslaptingo fatališkos moters įvaizdžio, kuomet nerūpestingai palaidais plaukais ši žengia alėja, veidą prisidengdama skrybele ir įspūdingais tamsiais akiniais... Tačiau! Šį sezoną vietoj paslaptingųjų tamsiai rudų ar juodų lęšių Gucci, Michael Kors bei House of Holland siūlo bent trumpam išbandyti iš 90-ųjų grįžusią pusiau skaidrių spalvotų akinių nuo saulės tendenciją. Galbūt ne tokie intriguojantys, tačiau be abejonės žaismingi ir nuotaikingi akiniai žada Jūsų pasaulį paversti rožiniu.

 

Gražaus pavasario!

Linkėjimai,

Kristina.

 

Foto: pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram