2015-06-18 Moterų mada

Jo Didenybė Džinsas

  Džinsinis audinys  jau iš kartos į kartą keliauja skindamas laurus mados savaitėse. Jis spinduliuoja prabanga, ir kas be ko – patogumu, todėl, nenuostabu, kad šis audinys, kurį kadaise vilkėjo akmenkasiai, vėliau – milijonieriai, vis dar tegyvuoja, ir nė neketina savo vietos užleisti kam kitam, tiek kasdieniame gyvenime, tiek  mados industrijoje.  Tačiau, kad ir kokiu ilgaamžiškumu pasižymėjęs būtų, kas sezoną šis apdaras nuolat kinta.
 
 Mados diktatoriai jau nusprendė, kokie džinsai karaliauja šį sezoną. Tad, jei dar nespėjote atkreipti dėmesio į vieną karščiausių sezono tendencijų,  turite puikią progą padaryti tą dabar ir paskutinius vasaros mėnesius atrodyti stulbinamai! 
Šie metai interpretuoja seną klasiką, kur kas šviežesniu būdu. 1970-ieji sugrįžo, į gatves grąžindami kliošinius džinsus. Tokio tipo kelnės atsidūrė sezono podiumų viršūnėje, tad nieko keista matyti garsiausias personas vilkinčias laisvesnio silueto kelnėmis.  Tinkančios prie beveik visų figūrų tipų jos leidžia jaustis patogiai bei suteikia tam tikro žavesio, kas nevaržomai leidžia šias mūvėti ir prabangiausiuose vakarėliuose.
Šviesi džinsų spalva, taipogi mena septintą dešimtmetį ir suteikia progos trumpam sugrįžti į laikotarpį.
 
Ši, bene viena žymiausių tendencijų yra 2015-ųjų metų pavasario-vasaros karalienė. Tad, jeigu kliošas jums skamba pernelyg drąstiškai – vilkėdamos, bet kokio tipo džinsus: išblukusios indigo ar dangaus žydrumo spalvos , būsite mados viršūnėje. Patrumpinti džinsai nė neketina pasitraukti, tad nieko keista šiuos išvysti gatvėse, derinamus su basutėmis ar sandalais, su kulniukais ar klasikiniais bateliais. Derinami beveik su visokio stiliaus apdarais šie išlieka patogūs, stilingi ir visiems priimtini.

 
Jeigu jums labiau patinka sijonai, patartina pamiršti pieštuko formas ir  pasirinkti šiek tiek laisvesnius kontūrus. Madingiausias ilgis – “midi” ir “maksi”. Nepaprastai stilingai atrodysite, pasirinkę, mano mėgstamiausią - prasagstomą sijoną, kuris sužibėjo ne vienoje kolekcijose, mados savaitėse, taip užsitarnaudamas dar vieną karsčiausios tendencijos titulą. Taipogi, niekada nesuklysite šią vasarą pasirinkę trumpą džinsinę suknelę, kuri  yra labai praktiškas  variantas, tinkantis nešioti tiek gatvėje , tiek paplūdimyje.DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram