2016-04-22 Stiliaus sufleris

Raštai'2016

Kartais norisi savo spintoje atrasti kažką kitokio. Net ir tada, kai mintinai žinai kiekvieną daiktelį, yra būdas, kaip susikurti dar neregėtą derinį. Tačiau svarbu, kad drabužinėje turėtum keletą raštuotų drabužių, o gal aksesuarų. Greta derindama skirtingus marginimus tarsi atidarai vartus į Alisos stebuklų šalį.

Šįmet mada neturi teisingų ir neteisingų derinių – viskas tavo rankose. Bet laimi tos, kurios žino taisykles ir sumaniai jas laužo. Derindama 2 to paties rašto daiktus, rinkis skirtingus raštų dydžius, pavyzdžiui, smulkūs gėlių žiedai ir stambūs, siauri dryžiai ir platūs. Jei ketini vilkėti raštuotą kostiumėlį (ypač madingi primenantys šilko pižamas), tiks įvaizdžio neužgožiantys grynų formų aksesuarai.

     

Nenusidėsi mados dievams rinkdamasi ir saugius derinius. Gėlės ir dryžiai ne tik puikiai dera, bet ir abu yra pavasario šaukliai. Stilingai atrodys margintas audinys ir palaidinė ar aksesuaras su užrašais. Leopardų kailių raštas vadinamas klasika, jis derės ir prie gėlių, ir prie dryžių. Šįmet išbandyk visą zoologijos sodą, nuo zebrų dryžių iki gyvačių odos imitacijos – Afrikos tema tarp madingųjų.
    

Marginimai, kurie madoje sukasi beveik kiekvieną pavasarį: dryžiai, marinistiniai motyvai, gėlės, langeliai (ypač gaiviai atrodantis ginghamas), tropikų ir optiniai raštai, tapybos elementai, abstrakcijos.
Marginimų naujovės: žvaigždės, užrašai (tarsi nuo iki ranka išrašinėti drabužiai), geografija (šalių motyvai, nuo pastatų iki žemėlapių), marmuro ir batikos efektai, skirtingų raštų blokai, akvarelės liejimai.
Kaip derinti margintus audinius, pasidairyk mados namų „Chanel“, Dolce & Gabbana“, „John Galliano“, „Marc Jacobs“ pavasario kolekcijose, čia jais žaidžiama meistriškai.

Foto:www.pinterest.com

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram