2015-08-30 Veidai

PASIVAIKŠČIOJIMAI: AGOTA

 

  • Koks Tavo "santykis" su mada?

 Su mados rinka man teko susipažinti dar labai ankstyvame amžiuje, kuomet dalyvavau pirmosiose fotosesijose, bei dirbau italų modelių agentūroje. Tačiau niekada savęs nelaikiau ir nelaikysiu madinga asmenybe, kuri vaikosi pasaulinių mados tendencijų, ar seka garsiausių mados namų braižus.

  • Visi šiais laikais nori būti madingi, vieni- gyvena sveikai, kiti- „kaituoja“, treti- „žaliavalgiai“, o tu ar esi šioje vietoje madinga?

 Sunku atsakyti į šį klausimą nes kaip ir ,,madingi“, taip ir ,,paprasti“, žmonių apibūdinimai, matyt, patys nekenčiamiausi, nesuprantamiausi žodžiai. Juk kiekvienas mes turime kažkokių įpročių, savybių ar bruožų, kuriais išsiskiriame iš kitų, kaip ir A.Smith‘as sakė, jog kiekvienas turime rinkai pasiūlyti tai ką mokame geriausiai ir tik tokiu atveju būsime naudingi. Esu gyvenimu besidžiaugianti asmenybė, todėl ieškau geriausių galimybių save realizuoti, sportas žinoma ne išimtis, labai žaviuosi tenisu bei buriavimu, nesuprantu veiklos, kurioje nereiktų protinių gabumų ir išmonės, todėl bėgimo takelis manęs nesužavėtų.

  • Kaip apibūdintum savo stilių?

 Matyt, kaip dažnas, dar kartelį leisiu sau pakartoti, jog kiekvieno asmeninis stilius padeda išreikšti save, parodyti savo individualius bruožus, trūkumus bei privalumus. Asmeniškai aš savo stiliumi siekiu atskleisti moteriškumą, kuklumą ,klasiką ir eleganciją. Kaip ankščiau minėtuose klausimuose noriu pabrėžti, kad viena svarbiausių mano stiliaus detalių- etiketas. Džiaugiuosi, jog įgavusi kitų žmonių pasitikėjimą esu kviečiama į tikrai svarbius renginius, kuriuose be vidinės erudicijos svarbus ir išorinis santūrumas, todėl pasirinkdama savo stilių visada atkreipiu dėmesį į vakaro apsirengimo kodą, kuo deja, Lietuvoje dažnai tenka nusivilti.

  • Kokiu paskutiniu pirkiniu papildei savo spinta?

 Visai neseniai grįžau iš Paryžiaus tai žinoma paskutinės grožybės buvo būtent iš ten. Klasikinio kirpimo pūsta dramblio kaulo spalvos suknutė iš ,,Other stories ",  elegantiški pasteliniai bateliai, kuriuos galėčiau priderinti įvairiausioms progoms, žinoma tam teko sugaišti beveik pusę dienos begiojant po visoms damoms žinomą  Le Marais rajonėlį, bei mados sostinėse ilgai ieškotą, vasarišką, ryškių spalvų rankinę. Stengiuosi laikytis pasižadėjimo sau ir pasninkauju Lietuvoje, stengiuosi apsipirkinėti užsienio šalyse dėl geresnės kokybės, patrauklesnių kainų, bei žinoma, vietinių dizainerių pasiūlos. Būtent todėl nevaržiau savęs, tad ėmiau ir nusipirkau „Nathalie Garcon“ pastelinių spalvų, klostuotą sijonuką.

  • Ikona.

 Nemeluojant galiu pasakyti, jog tokios įkvepiančios asmenybės, kuria domėčiausi ar sekčiau, nėra. Man be galo patinka XVI -XVIII amžiaus laikotarpis, kuriame be užslėptų aistrų vaizduojamas tik padorus damų elgesys, už kurio  slypi magiškas ekstravagancijos ir perdėtos klasikos, bei elegancijos kultas. Nuolatos stengiuosi prisiliesti prie šio laikotarpio emocijų ir paslapčių, skaityti romanus ar sonetus, kad įsijausčiau į to laikotarpio kasdienybę. Viduramžiais žemiškas grožis buvo laikomas nuodėmingu, o mėgavimasis juo - smerkiamas, o XVIII amžiaus pradžioje prasidėjo "nuostabios damos" garbinimo kultas. Moteris tuomet lyginta su rože - ji švelni, gležna ir grakšti. Būtent šių amžių sandūroje gimę darbai mane įkvėpia ir žavi, o tai gali puikiai atskleisti William'o Shakespeare'o ,,Sonetai" ar nepakeičiamas Sandro Botticelli savo kūriniuose ,,Primavera" ar ,,Veneros gimimas ", taip pat manau, jog tai yra inspiracijos, kurios paliečia tave iš vidaus, tokiu būdu vėliau atsispindėdamos ir išorėje.

  • Silpnybės. 

 Na faktas, jog kelionių šiuo metu buvo ir nusimato vis daugiau, todėl susilaikyti be naujos suknelės kėvienam aplankytame mieste negaliu... Gerai pamenu, kaip iš kelionės aplink Italiją parsivežiau 12 suknelių, todėl drąsiai konstatuoju, jog būtent jos ir yra mano didžiausia silpnybė! Nors pastaruoju metu bateliai užima vis daugiau laisvos vietos spintose, tačiau noriu pabrėžti, kad nesvarbu kiek rūbelių beturėtume, jei jie bus neišlyginti, nesuderinti, ar neatitiks apsirengimo kodo nuvertės ir jų kuriamos istorijos, bei moteriška savistaba.

  • Numeris vienas.

 Žinoma tai būtų moteriška klasikinė suknelė, kurią nuolatos derindamos su kitais aksesuarais, viršutiniais rūbais galėtume aplinkinius stebinti vis kitokiu stiliumi. 

  • Mados klaida.

 Manau tokių klaidų yra per daug, kad būtų įmanoma nusakyti būtent vieną, tačiau apskritai yra svarbu jausti saiką ir žinoti elementariausius etiketo aspektus, norint nenusivilti savo stiliumi vartant senų nuotraukų albumus. Tačiau niekada nekeisčiau savo stiliaus, visada likčiau ištikima moteriškai klasikai, elegancijai ir subtilumui.

  • Stilingas vyras.

  Stilingas vyras, pirmiausiai- tvarkingas vyras, kuris žino, jog jo batai privalo būti nuvalyti, marškinių ,,kauliukai“ neužmiršti, o kasdienis kvepalų aromatas sektų iš paskos, kas be ko, jis demonstruotų pasitikėjimą savimi. Bene svarbiausia VYRUI- visada galvoje nešiotis etiketo pradžiamokslį ir visai nesvarbu ar dėl teisingo kaklaraiščio užrišimo, ar švelnaus ir taisyklingo moters plaštakos prilietimo. Gal atrodo šiek tiek senamadiška, bet automobilių durelių atidarymas, švarko apjuosimas, ar parankės pasiūlymas visada madinga!

  • ,,Must have " pagal Agotą.

 Kaip daugelis pasakytų- kukli, juoda suknutė, taip aš sakau- šviesi, pastelinė su tiulio pasijoniu suknelė! Su kuria eidamos gatve,  pūstelėjus lengvam brizui, ar pasisukus į garsių ženklų parduotuvės vitrinas, ar užfiksuotos objektyvo galėtumėte puošti prabangiausių žurnalų viršelius. Žinoma, aksesuarai, kuriuos visai neseniai pati įsileidau į savo spintą, ypač tokie, kaip ”Bvlgari“ visada nuspalvins kiekvienos  moters net ir kukliausią stilių!

 

 

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram